Tematiskas grupu nodarbības

Aicinām pievienoties uz tematiskām uztura grupu nodarbībām!

21.03. pl.18.00-19.30  Uzturs pēc onkoloģijas terapijas

Uztura terapijai ir svarīga loma onkoloģijas pacientu rehabilitācijā un uzturs ir tas, ko katrs cilvēks var kontrolēt un apzināti mainīt. Pamatojoties uz zinātniski apstiprinātiem pētījumiem un rekomendācijām, tiks apkopota informācija par to, ko būtu ieteicams iekļaut un kādus uztura produktus samazināt ikdienas ēdienkartē. Kā arī tiks apkopotas galvenās starptautiskās uztura rekomendācijas pēc onko-terapijas.

Pieteikties: 28760557 vai info@labaprakse.lv Dalības maksa 15.00 Eur (dalībnieku skaits ierobežots, sadarbībā ar Labdarbības fondu “Rozā vilciens” bezmaksas)

28.03. pl.18.00 – 19.30 Zaļumi un garšaugi – kāpēc vērtīgi un veselīgi?

Pavasaris Latvijā asociējas ar saules stariem, dabas mošanos un arī ar dārza darbiem uz palodzes vai siltumnīcā. Mūsdienās gan zaļumi mums pieejami visa gada garuma, taču pavasarī tas pirmais dīgsts tik un tā ir īpašs un šķiet īpaši vērtīgs un veselīgs.

Lociņi, pumpuri, dīgsti, nātres, balandas, egles dzinumi, gaiļbiksītes, rabarberi, skābenes, lakši un citi zaļumi  - kāpēc šīs dabas veltes mums būtu jālieto uzturā? Kā tos varētu izmantot virtuvē ēdienu garšas bagātināšanai?

Nāciet un uzziniet !

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>