Par mums

Uzņēmumā strādā atzīsti nozares eksperti (Daina Šmite – uzņēmuma dibinātāja ir fizioterapeite, kura pirmā no fizioterapeitiem (un šobrīd vienīgā) Latvijā ieguvusi medicīnas doktora grādu, kā arī ir uzkrājusi jau 20 gadu darba pieredzi,  Ruta Balode – kolēģe arī ar gandrīz 20 gadu klīniskā darba pieredzi. Abas strādā ar studentiem Rīgas Stradiņa Universitātē (RSU).

Šobrīd SIA “Laba prakse” strādā septiņi fizioterapeiti, kas ļāvis izveidot plaša spektra, augstas kvalitātes fizioterapijas pakalpojumu kvalitāti. Kopš uzņēmuma dibināšanas (2010.gadā) ir pieaudzis ne tikai darbinieku, bet arī sniegto pakalpojumu un to daudzveidības skaits. Izveidojusies pastāvīga sadarbība ar ārstiem speciālistiem (neirologiem, ortopēdiem, ģimenes ārstiem), kā arī tādām klīnikām kā SIA „Global Virotherapy Cancer Clinic”, RSU Psihosmoatikas klīnika, RSU Stomatoloģijas institūts.

Papildus pamata darbības virzieniem SIA „Laba prakse” sniedz fizioterapijai piesaistītus pakalpojumus – relaksācijas nodarbības, dabīgā kosmētika no Exmonte (Austrija), dzīvnieku asistētas (ar terapijas suni) nodarbības, u.c.