Aicinām piedalīties pētījumā!

Pētījums ar inovatīvas pieejas fizioterapiju pacientiem ar hroniskām muguras lejasdaļas sāpēmIlgstošas sāpes muguras lejasdaļā (jostas, krustu apvidū) ir mokošas un nereti grūti uzveicamas. Tomēr ir vērts meģināt un uzvarēt cīņā ar sāpēm, atgūt kustību brīvību un ikdienas krāsainību!
Aicinām piedalīties pētījumā ar inovatīvas pieejas fizioterapiju pacientiem ar hroniskām muguras lejasdaļas sāpēm!

Inovatīvā pieeja fizioterapijas procesā balstās uz gadu gaitā uzkrātās pieredzes un iepriekšējo pētījumu (gan pašu veiktie, gan citu pētnieku) rezultātiem, atziņām neirozinātnes pētījumos par hronisko sāpju veidošanos un norisi. Fizioterapijas procesā tiek kombinētas dažādas aktīvas un pasīvas fizioterapijas metodes, kas tiek vērstas uz atsevišķu etapa mērķu sasniegšanu. Ārstēšana ir holistiska un individuāli adaptēta.

Pētījuma ietvaros ir paredzētas trīs mēnešu ambulatoru fizioterapijas nodarbību kurss – individuālas 60 minūšu nodarbības otrdienās un ceturtdienās no pl.16.00-20.00.
Piedalīšanās pētījumā ir brīvprātīga un bez atlīdzības. Fizioterapijas kurss pētījuma dalībniekam bezmaksas. Iekļaušana pētījumā notiek pēc pirmreizējās konsultācijas, ņemot vērā atlases kritērijus.

Fizioterapijas nodarbības notiks Rīgā, Āgenskalna ielā 4-2 (SIA “Laba prakse” -fizioterapija). Nodarbības vadīs sertificēta fizioterapeite Anna Hohlova (RSU maģistrante), bet ārstēšanas un pētniecisko procesu pārraudzīs RSU Rehabilitācijas katedras docente, sertificēta fizioterapeite Daina Šmite.

Konsultācijas un dalībnieku iekļaušana plānota 12. un 14.septembrī.
Pieteikšanās info@labaprakse.lv vai 22311462

 

pētījums noslēdzies

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>