Nūjošana

Nūjošana ir lielisks veids, kā aktīvi atgūt kustību brīvību, mazināt saspringumu plecu joslas muskulatūrā un uzlabot ķermeņa stājas apzināšanos. 

Tā ir piemērota jebkura vecuma cilvēkiem, kas vēlas sabalansēti nodarbināt gandrīz visu savu ķermeņa muskulatūru un vairot pozitīvas emocijas.

Nūjošanas nodarbība sākas ar pareizu nūjošanas tehnikas apmācību un iesildīšanos, tam seko nūjošanas pastaiga, kuras laikā tiek piedāvāti dažādi vingrojumi un atsildīšanās.

Tiek organizētas individuāli pielāgotas zemas, vidējas vai augstas intensitātes individuālas nodarbības (60min 25 EUR) vai nelielā grupā (2-3 cilvēki 15 EUR). Pētījumi pierāda, ka atbilstoši dozēti intervālu treniņi spēj uzlabot sirds un asisnvadu un elpošanas sistēmas funkcijas, kā arī uzlabojot fizisko formu, palīdz samazināt svaru (lielāks kaloriju patēriņš kā vienkārša pastaiga).

Nūjošanas nodarbības vada fizioterapeite Madara Umleja.

Pirmdienās, trešdienās, ceturtdienās nodarbības grupā pl.8.00 Rīta mundrumam, pl.18.30 Vakara labsajūtai. Individuālas nodarbības iepriekš vienojoties.

Piedāvājam dažādas intensitātes maršrutus Dzegužkalnā, atkarībā no katra cilvēka vēlmēm, spējām un nepieciešamības.

Āgenskalnā iepriekš vienojoties.

Nūjošana dzegužkalns

Kā nokļūt Dzegužkalnā?
Ar sabiedrisko transportu –  5. tramvajs līdz pieturai Buļļu iela, 13. autobuss līdz pieturai Saldus iela, 3. autobuss līdz pieturai Dzegužkalns. Ar automašīnu pieejama bezmaksas auto stāvvieta.